Творча обдарованість

2019-2020 н.р.

Вітаємо з перемогою!

31 січня – 1 лютого 2020 року у м.Дніпро на історичному факультеті ДНУ відбувся захист науково-дослідницьких робіт ІІ етапу МАН України з історії. В секції «Історичне краєзнавство» наше місто представляли учениці 11 класу СЗШ №4 ім.А.С.Макаренка (директор Клімова Н.А.) Хоценська Валерія та Курисько Анастасія (науковий керівник, вчитель історії Плетенець М.О.). Хоценська Валерія успішно захистила роботу «Історія створення та розвитку Свято-Миколаївського кафедрального собору м.Кам’янського» та здобула ІІІ місце. Курисько Анастасія представляла роботу «Голодомор 1932-1933рр в Кам’янському районі Дніпропетровщини» та посіла ІІ місце. Члени журі високо оцінили роботи школярок та запросили їх на навчання на істфак ДНУ. Вітаємо дівчат з перемогою та бажаємо подальших успіхів!

Фотозвіт

Результати участі КЗ СЗШ №4 ім. А. С. Макаренка в I- II етапі конкурсу- захисту творчих робіт МАН

(Природнича школа, природоохоронні секції МАН):

I етап (міський захист)

Відділення Екологія та аграрні науки:

Комарь Марія (10 клас) - секція Сучасні біотехнології- 1 місце- - наук. кер. Корнієнко І. М.,   Антонова А. М.

Комарь Марія (10 клас) - секція Охорона довкілля- 2 місце- наук. кер. Корнієнко І. М.   Антонова А. М.

Сапицька Олександра 11 клас)- секція Сучасні біотехнології- 2 місце- - наук. кер. Корнієнко І. М.   Антонова А. М.

Косодій Дар΄я (11 клас) - секція Екологія- 1 місце – секція Екологія- наук. кер. Непошивайленко Н. О.   Антонова А. М.

Гончар Ростислав (11 клас)- секція Ветеринарія та зоотехнія- 3 місце- наук. кер. Корнієнко І. М.   Антонова А. М.

Відділення Біологія та хімія:

Гончар Ростислав (11 клас)-секція Зоологія та ботаніка- 2 місце- наук. кер. Корнієнко І. М.   Антонова А. М.

Cапицька Олександра ( 11 клас)- секція Загальна біологія- 2 місце- наук. кер. Корнієнко І. М.        Антонова А. М.

II етап (обласний захист)

Відділення Екологія та аграрні науки:

Комарь Марія (10 клас) - секція Сучасні біотехнології- 2 місце- - наук. кер. Корнієнко І. М.,   Антонова А. М.