Творча обдарованість

 

2018-2019 н.р. 

 24 – 25 лютого в місті Дніпро відбувся захист науково-дослідницьких робіт МАН (ІІ етап) з біології та екології.

КЗ СЗШ№4 ім. А.С. Макаренка вітає ученицю 11 класу Ткаченко Уляну з почесним III місцем в II (обласному) конкурсі-захисті науково - творчих робіт МАН України (секція "Екології та аграрних наук", відділення "Сучасні біотехнології", керівники Корнієнко І.М., Антонова А.М). Ми пишаємося твоїми успіхами! Так тримати!

Фотозвіт


 1 – 2 лютого в місті Дніпро відбувся захист науково-дослідницьких робіт МАН (ІІ етап) з історії та правознавства.

Захід відбувся в приміщенні Дніпропетровського Державного Університету Внутрішніх Справ. На учасників та їхніх вчителів чекали комфортні умови та доброзичлива атмосфера.

Учениця КЗ СЗШ №4 ім.А.С.Макаренка Ткаченко Уляна гідно представила наше місто та посіла ІІІ місце в захисті науково-дослідницьких робіт з правознавства (науковий керівник вчитель історії та правознавства Плетенець М.О.). В своїй роботі «Правовий та соціальний захист дітей від насильства в Україні» Ткаченко Уляна яскраво розкрила цю проблему та висловила власні рекомендації.

Адміністрація школи та учнівський колектив щиро вітають Уляну з перемогою!

Фотозвіт

 

 Наша гордість на МАН

18 вихованців КЗ СЗШ №4 ім. А. С. Макаренка прийняли участь  у І (міському) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН на базі КЗ «Технічний ліцей №1 ім. А. Лігуна». З них – 13 призових місць, 11 – з рекомендаціями  на участь у обласному етапі!

 Вітаємо наших переможців та наукових керівників!

Секція «Сучасні біотехнології»: Кізенко Вікторія (11 клас) – І місце, Ткаченко Уляна (11 клас)  – І місце, Коржунова Олександра (11 клас)  – ІІ місце, Лісовець Микита (9 клас) – ІІ місце, Комарь Марія (9 клас)  – ІІІ місце;

Секція «Зарубіжна література»: Бабенко Карина (10 клас) – І місце, Курисько Анастасія (10 клас)  – ІІІ місце, Лук’янова Вікторія (10 клас)  – ІІІ місце;

Секція «Історичне краєзнавство»: Хоценська Валерія (10 клас) – ІІ місце, Курисько Анастасія (10 клас)  – ІІІ місце;

Секція «Правознавство»: Ткаченко Уляна  (11 клас) – І місце;

 

Секція «Фізика»: Сапицька Олександра (10 клас)  – ІІІ місце;

 

   

 2017-2018н.р. 

Талановита молодь (МАН)

  • Чередник О., учень 10 класу, дипломом  КЗ «Дитячий екологічний центр» Кам’янської міської ради  за активну участь в роботі науково – практичної конференції учнів – слухачів МАН учнівської молоді України; дипломом III ступеня за активну участь та високий рівень доповіді у Дев’ятій всеукраїнській науково – технічній конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Наукова весна»; диплом I ступеня у конкурсі наукових доробок молоді «Life Hack»; грамотою КЗ «Еколого – натуралістичний центр дітей та учнівської молоді» за активну участь в обласному конкурсі – захисті науково-дослідних робіт учнів обласної Природничої школи; 

  • Ткаченко У., учениця 10 класу, грамотою КЗ «Еколого – натуралістичний центр дітей та учнівської молоді» за I місце в обласному конкурсі – захисті науково-дослідних робіт учнів обласної Природничої школи;  дипломом II ступеня за активну участь та високий рівень доповіді у Дев’ятій всеукраїнській науково – технічній конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Наукова весна»; диплом за III місце в II (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу - захисту науково - дослідних робіт МАН України (відділення Екологія та аграрні науки, секція Сучасні біотехнології); подякою ДзГП Кам’янської МР за наполегливість в оволодінні знаннями та вагомі досягнення в інтелектуальних конкурсах за підсумками 2017-2018 н.р.;

  • Кізенко В., учениця 10 класу, дипломом I ступеня за активну участь та високий рівень доповіді у Дев’ятій всеукраїнській науково – технічній конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Наукова весна»; грамотою КЗ «Еколого – натуралістичний центр дітей та учнівської молоді» за II місце в обласному конкурсі – захисті науково-дослідних робіт учнів обласної Природничої школи секція «Сучасні біотехнології»; 1місце в міській олімпіаді з інформаційних технологій, заочний тур.

  • Лук'янова В., учениця 9Б класу -ІІІ місце в міському  етапі Всеукраїнського конкурсу - захисту  науково - дослідних робіт МАН України  секція «Російська мова»;

  • Бабенко К. учениця 9Б класу ІІІ місце в міському  етапі Всеукраїнського конкурсу - захисту  науково - дослідних робіт МАН України  секція «Зарубіжна література»;

  • Олефір Д. учень 11 класу ІІІ місце в міському  етапі Всеукраїнського конкурсу - захисту  науково - дослідних робіт МАН України  секція «Зарубіжна література»;

  • Кайнога А. учениця 11 класу ІІІ місце в міському  етапі Всеукраїнського конкурсу - захисту  науково - дослідних робіт МАН України  секція «Історія України»;

  • Хоценська Л. учениця 9А класу ІV місце в міському  етапі Всеукраїнського конкурсу - захисту  науково - дослідних робіт МАН України  секція «Комп’ютерні системи» та II місце в секції «Валеологія»

  • Хохля Д., учениця 11 класу, дипломом за активну участь в роботі науково – практичної конференції учнів – слухачів МАН учнівської молоді України «Відкриваю світ науки;

 

Наша творчість

  • Бурхан М., учень 5-А класу, грамотою КЗ «Будинок творчості дітей та юнацтва» КМР за наполегливість, волю до перемоги та активну участь в роботі гуртка «Виховуємо патріотів»;

  • Жигунова А., грамотою  учениця 6-А класу, за перемогу в міжнародній грі «Геліантус»-2017;

  • Спортивна команда школи нагороджена грамотою ДзГП КМР за I місце в міських змаганнях з волейболу серед команд хлопців (2001р.) загальноосвітніх навчальних закладів;

  • Грицюк К., учениця 11 класу, дипломом ДзГП КМР міський огляд-конкурс дитячої художньої творчості закладів середньої загальної та позашкільної освіти «Віват, талант!» (номінація «Декоративно-ужиткове мистецтво»);

  • Бабенко К., учениця 9-Б класу, дипломом ДзГП КМР міський огляд-конкурс дитячої художньої творчості закладів середньої загальної та позашкільної освіти «Віват, талант!» (номінація «Декоративно-ужиткове мистецтво»);

  • Зелінська Є., учениця 9-А класу, дипломом II ступеня ДзГП КМР міський огляд-конкурс дитячої художньої творчості закладів середньої загальної та позашкільної освіти «Віват, талант!» (номінація «Солісти-вокалісти»);

  • Пасічніченко П., учениця 3-А класу, грамотою Департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА, призер обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу з науково – технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», грамота ДзГП КМР за активну участь у міському огляді-конкурсі дитячої художньої творчості закладів середньої загальної та позашкільної освіти «Віват, талант!» (номінація «Технічна творчість»);

  • Турчин О., учень 3-А класу, грамотою ДзГП КМР за активну участь у міському огляді-конкурсі дитячої художньої творчості закладів середньої загальної та позашкільної освіти «Віват, талант!» (номінація «Технічна творчість»), грамотою Департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА, призер обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу з науково – технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!».

  • Конкурс малюнків «Зима – чарівниця» - Хоценська В учениця 9 класу, нагороджена Почесною грамотою

  • Учень 8 класу Вишницький Б.- учасник міського конкурсу «Охорона праці моєї майбутньої професії»

 

Участь в інтернет-конкурсах, предметних конкурсах

 «Геліантус» (диплом II ступеня Сапицька О., Хоценська В., диплом III ступеня Курисько А. (9-А), грамоти  Жигунова А. (6-А), Голодна К. (6-А), Бастракова Д. (9-Б), координатор Антонова А.М.;

  •«Альбус», «Грінвіч», «Олімпус» (Вишницький Б.(8), Шадріна М.(11) -  III місце, Грицюк К., Грозь К (11) – V місце, Семенча А.(4), Сапицька О.(9-А) – IX місце, Габакан М.(4) X місце.), «Бобер» (Чередник О., Хоценська В. – добрий результат),
  •«Sunflower»,
  «Конкурс Розумничка» для 1-3 класів – диплом лауреата, I місце Сьомін Д. (3-Б), VI місце – Горбенко А.. Шкуренко В., Лисак П., VII місце – Дрозденко Б, Дубровська В., Харота М., Шуберт М., Филимонов Н., Халін А.(1-А, 1-Б), X місце – Асрян А., Чабан Я., Чумаков М. (2).

 

2016 - 2017н.р.

  • Хоценська Валерія учениця 8 класу отримала Диплом І ступеня і "Соловейко - 2017" у конкурсі "Віват талант!" (керівники: керівник гуртка Арістов О.А., педагог-організатор Лихошерстова О.В.)
  • Нікітченко Євгенія учениця 7 класу отримала Диплом лауреата конкурсу дитячої творчості "Зима-чарівниця - 2016" (керівник: вчитель образотворчого мистецтва Тонконог Г.П.)
  • Колеснік Анастасія учениця 8 класу І місце в міському конкурсі, ІІІ місце в обласному конкурсі-огляді творчих робіт "Моя Батьківщина - Україна" у напрямку  "З батьківської криниці" з роботою "Лялька-мотанка" (керівники: вчитель трудового навчання Носкова Л.П., педагог-організатор Лихошерстова о.В.)
  • Учениця 8 класу Хоценська Валерія зайняла ІІІ місце на олімпіаді з біології
  • Диплом І ступеня і «Соловейко -2016» – Хоценська Валерія (8 клас (керівник: педагог-організатор Лихошерстова О. В.),
  • Бастракова Дарина диплом у конкурсі «Зима- чарівниця 2015 рік» (керівник: вчитель образотворчого мистецтва Тонконог Г.П.)
  • Антонов Ілля – учень 10 класу нагороджений  грамотою Департаменту освіти і науки Дніпропетровської адміністрації за ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Мій рідний край – моя земля» вчитель біології Антонова А. М.. 
  • Мороз Аліна- учениця 8-А класу – переможець міського етапу Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина – Україна, напрямок із батьківської криниці».
  • Учень 9 класу Павлюченко Сергій зайняв ІІІ місце у міській олімпіаді з інформаційних технологій – вчитель інформатики Віннік О. І
  • Рева Андрій (9-Б) – міська олімпіада з географії, ІІ місце
  • Хільська Богдана (9-Б) - міський конкурс юних літераторів «Собори наших душ», ІІ місце
  • Дубіна Богдан (7-Б) – міський фестиваль-конкурс художньої творчості шкіл та позашкільних закладів «Віват, талант», присвячений 260-річниці міста, номінація «Вокал», ІІ місце
  • Ступоренко Валерія (5-Б) – міський фестиваль-конкурс художньої творчості шкіл та позашкільних закладів «Віват, талант», присвячений 260-річниці міста, номінація «Декоративно-ужиткове мистецтво», ІІ місце
  • Калюга Дарія (11) -  міський фестиваль-конкурс художньої творчості шкіл та позашкільних закладів «Віват, талант», номінація «Вокал» 
  •  Лісогор Ілля (5-Б) -  міський фестиваль-конкурс художньої творчості шкіл та позашкільних закладів «Віват, талант»,  номінація «Вокал» 
  • Висоцький Олександр (9-А) -  міський фестиваль-конкурс художньої творчості шкіл та позашкільних закладів «Віват, талант»,  номінація «Вокал» 
  • Зелінська Єлізавета (3) -  міський фестиваль-конкурс художньої творчості шкіл та позашкільних закладів «Віват, талант»,  номінація «Вокал» 
  • Голуб Олександр (7-А) -  міський фестиваль-конкурс художньої творчості шкіл та позашкільних закладів «Віват, талант»,  номінація «Вокал» 
  • Гориславець Катерина (7-Б) - обласний конкурс малюнків
  • Лисяк Олександра (10) - міська олімпіада з української мови, І місце
  • Лисяк Олександра (10) - обласна олімпіада з української мови, ІІІ місце
  • Висоцький Олександр (10) - обласний конкурс "Співучий зорепад", ІІІ місце
  • Команда КВК "Амазонки з бензоколонки", ІІ місце в півфіналі міського КВК
  • Команда КВК "Амазонки з бензоколонки", ІІ місце в фіналі міського КВК