Спортивні досягнення

2017-1018 н.р.

           Шкільна команда (3-4 класи) посіла І місце у районному етапі спортивно-масового заходу «Спорт для всіх – здоров’я нації» (керівник: вчителі фізичної культури Оданець В.І., Сауліна О. Б.).

Шкільна команда (5-6 класи) посіла І місце у ІІ етапі спортивно-масового заходу «Ігри чемпіонів» (керівник: вчителі фізичної культури Оданець В.І.).

Шкільна команда посіла ІІІ місце у кубковому турнірі з волейболу, присвячений 86-й річниці Дніпропетровської обл.

Шкільна команда посіла І місце в I та II етапах турніру з волейболу, а у фіналі зайняли VII місце (участь приймали 32 команди).

 

За результатами 2018 р. КЗ СЗШ №4 ім.А.С.Макаренка зайняла ІІ місце в конкурсі «На кращий стан фізичного виховання» в м.Кам’янське

 

 

2016-2017 н.р.

Зональні змагання:

  • «Ігри Чемпіонів» 5 – 6 кл.  2 місце (вч. Сауліна О.Б)

  • «Козацький гарт» 7 місце (вч. Оданець В.І., Сауліна О.Б.)

  • «Мама, тато, я – спортивна сім'я» 6 місце (вч. Оданець В.І., Сауліна О.Б..)

  • «Старти надій» 7 кл. 2 місце (вч. Оданець В.І., Сауліна О.Б.)

  • участь в розіграшу Кубка міста з футболу 2 місце (вч. Оданець В.І.)

Міські змагання:

змагання з волейболу «Юнісеф» (збірна учнів 9-11 кл.) – 1 місце

  • спортивний туризм (вч. Оданець В.І., Лихошерстова О.В.)

  • кубковий турнір з волейболу під патронатом міського голови О.Білоуса – 3 місце

  • змагання з волейболу до Дня Збройних Сил України та пам’яті Ю. Миргородського – 6 місце

  • турнір з волейболу серед навчальних закладів міста – 4 місце

  • волейбольний турнір пам’яті директора металургійного коледжа О.Лясоти – 3 місце

  • змагання з волейболу , присвячені Дню пам’яті героїв ліквідації аварії на ЧАЕС

  • змагання з волейболу серед СЗШ – 2  місце

  • олімпійська вікторина «Знавець Олімпійського спорту»:

        1 – 4 кл. Третяк В. (4 кл.) 7 місце

        5 – 9 кл. Хоценська В. (8 - А)  10  місце

  • конкурс малюнків «Олімпійці серед нас»

5 – 9 кл. Хоценська В.

(8 - А) - 3  місце

  • змагання з волейболу до 85-ї річниці Дніпропетровської обл.. – 4 місце

  • чемпіонат  з «Волейбол серед юніорів» - 5 місце

  • змагання з футболу «Юнісеф»

  • техніка водного туризму – 3 місце (кер. Оданець В.І.)

Обласні змагання:

  • волейбол «Юнісеф» - 4 місце