Спортивні досягнення

2020-2021

Спартакіада 2020

У сонячний осінній день 10.09.2020 у КЗ СЗШ №4 ім.А.С.Макаренка (директор Клімова Н.А.) пройшло щорічне Свято відкриття шкільної спартакіади, присвячене Дню фізичної культури і спорту.

Учні школи взяли участь у спортивних естафетах, малювали на асфальті на тему "Ми за спорт!", створювали колажі "Ми - олімпійці!", брали участь у квесті під девізом "Спорт, здоров’я та краса". У ході змагань діти із великим задоволенням пригадували пісні на спортивну тематику, згадували відомих спортсменів, змагалися у спритності та кмітливості. Усюди звучав дитячий веселий сміх. Цей день надовго запам’ятається нашим учням.
Всі заходи проводилися з дотриманням соціальної дистанції та протиепідемічних вимог.

2019-2020 н.р.

Шкільні заходи:

- відкриття та закриття шкільної спартакіади (День здоров'я);

- школа плавання 1 – 4 класи; 1 – 5 класи (протягом навчального року)

- Свято козачат 1 – 4 класи (жовтень);

- олімпійський тиждень (вересень)

За цей навчальний рік  юні спортсмени під керівництвом вчителів  фізичного виховання Оданця В.І., Сауліної О.Б. та керівника військово-патріотичного гуртка «Патріот» Прудкого О.А. прийняли  участь у наступних змаганнях і турнірах та показали такі результати:

Зональні та районні змагання:

- «Cool Games»                                    3 місце

- «Спорт для всіх - здоров'я нації»    прийняли участь

- змагання з футболу

-  Козацькі розваги на честь свята

Покрови та дня Захисники України  прийняли участь

Міські змагання:

- олімпіада по фізичній культурі:      1 – 4 класи  2 місце

5 – 9 класи  10 місце

- змагання  з туризму (жовтень)

- змагання з водного туризму              прийняли участь

- «Джура»

- футзал                                                 прийняли участь

Учні школи взяли участь у конкурсі малюнків, творів «Олімпійці серед нас» та стали переможцями  у міському турі та учасниками обласного туру.