Дошка оголошень

Новорічне відлуння дитячих сердець!

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій - з такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято.
        Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік приніс лише гарний настрій, міцне здоров'я, добробут у кожну родину… Адже усі люди, особливо діти - мрійники. Кажуть, якщо на Новий рік загадати бажання, воно обов'язково здійсниться.
        Не обминув радісний, святковий та феєричний настрій і комунальний заклад «Середня загальноосвітня школа № 4 ім. А.С. Макаренка».Коли діти дорослішають, дуже важливо зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються кожну секунду. Учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками та веселим хороводом навколо новорічної ялинки.
        Напередодні канікул у нашій школі відбулися Новорічні ранки для учнів початкової школи, учнів 5-7 класів та учнів 8-11 класів. Діти отримали багато незабутніх вражень та позитивних емоцій, показали свої таланти під час виступів, проявили увагу, спритність, ерудованість у конкурсах та вікторинах.
        Сподіваємось, що цей святковий настрій у дітей залишиться надовго!

Фотозвіт

Випускники КЗ СЗШ №4 ім.А.С.Макаренка завітали до школи.

Шевчук Артур (випуск 2018р.), курсант І курсу Національної академії внутрішніх справ м. Києва, та Прокопчук Олексій (випуск 2015р.), курсант ІІІ курсу Одеського державного університету внутрішніх справ, зустрілися з учнями з метою професійної орієнтації. Вони ознайомили з роботою своїх навчальних закладів, умовами вступу.

Випускники наголосили на потребі навчання в школі на високому рівні з метою гарної здачі ЗНО та зваженого вибору майбутньої професії.

Старшокласники з цікавістю слухали та задавали питання щодо деталей навчання та дисциплінарними вимог в закладах.

Шевчук Артур, який в шкільні роки був екскурсоводом в шкільному музеї, з задоволенням провів з Горяіновою Тетяною (випуск 2018р.) екскурсію для молодших учнів.

Фотозвіт

Картинки по запросу з новим роком 2018

Шановні відвідувачі сайту, в рамках започаткування та реалізації загальнонаціонального просвітницького проекту Мін'юсту "Я МАЮ ПРАВО!" повідомляємо про те, що кожен бажаючий може скористатися порталом pravo.minjust.gov.ua/ та отримати необхідну інформацію щодо захисту своїх прав у різних життєвих ситуаціях

Картинки по запросу день святого миколая

Картинки по запросу з днем учителя

щодо відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921рр

в м. Кам’янському

Перелік заходів можна подивитися тут

Публічний звіт директора школи

Звіт директора

30.08.2017

о 9-00 відбудеться перекличка!

З 19 по 25 квітня - додаткові канікули!

До школи - 26 квітня!

Картинки по запросу з великоднем листівки

Чарівні жінки!

Вітаємо Вас з Міжнародним Жіночим Днем!  Нехай  над Вами завжди світить привітне сонечко, зігріваючи своїм теплом!  Бажаємо Вам міцного здоров'я, безмежного щастя, шаленого кохання!

З повагою, адміністрація КЗ СЗШ №4 ім.А.С.Макаренка

Картинки по запросу з 8 березня

Картинки по запросу з днем рідної мови

Картинки по запросу з днем закоханих

З наступаючим святом Водохрещі!

З Новим 2017 Роком та Різдвом Христовим!

До  уваги батьків та учнів школи!

З 23.12.2016 по 09.01.2017 - зимові канікули!

До школи  - 10.01.2017.

Всім  бажаємо новорічного настрою! Веселих свят!

Безпека життєдіяльності

school4dndz.org.ua/sites/school4dndz.org.ua/files/ В РАЗІ ПЕРЕОХОЛОДЖЕННЯ ОРГАНІЗМУ.doc

school4dndz.org.ua/sites/school4dndz.org.ua/files/ БЕЗПЕКИ В РАЗІ ВІДМОРОЖЕННЯ.doc

school4dndz.org.ua/sites/school4dndz.org.ua/files/ В РАЗІ ПЕРЕОХОЛОДЖЕННЯ ОРГАНІЗМУ_0.doc

school4dndz.org.ua/sites/school4dndz.org.ua/files/ допомога при переохолодженні.doc

З Днем Святого Миколая!

До  уваги батьків та учнів школи!

З 16.12 .2016 по 23.12 .2016

оголошено додаткові канікули!

Безпека життєдіяльності в умовах низьких температур:

Державна атестація

КЗ СЗШ №4 ім.А.С.Макаренка

У період 3 11 по 25 березня 2014 року проведено чергову атестацію освітньої діяльності комунального закладу "Середня загальноосвітня школа №4 ім.А.С.Макаренка м.Дніпродзержинська" Дніпродзержинської міської ради.

Атестація показала, що педагогічний колектив  КЗ СЗШ №4 ім.А.С.Макаренка забезпечує на достатньому рівні реалізацію державної політики в галузі освіти, виконання вимог чинного законодавства.

Заслуговує на увагу спільна робота адміністрації закладу  та педагогічного колективу з питань організації профільного навчання, забезпечення безперервної освіти старшокласників шляхом дієвої співпраці з Дніпродзержинським медичним училищем, впровадження ІКТ, здоров'язберігаючих технологій  в освітній процес, екологічної освіти і виховання школярів.

За наслідками атестаційної експертизи КЗ СЗШ №4 ім.А.С.Макаренка визнано атестованим.

Шановні жінки!

Вітаємо всіх зі святом 8 березня!

Зміни до річного плану закупівель

school4dndz.org.ua/sites/school4dndz.org.ua/files/00011.JPG

Шановні Батьки!

Згідно наказу № 29 управління освіти і науки міської ради від 29.01.2014р "Про припинення навчально-виховного процесу в загальноосвітніх та позашкільних начальних закладах міста в умовах низьких температур" навчально-виховний процес в КЗ СЗШ№4 ім.А.С.Макаренка буде призупинено на період 30.01.2014-31.01.2014рр. Навчальний процес в школі призупиняється у разі, якщо температура повітря вранці нижче 20 градусів Цельсія.

Безпека життєдіяльності в умовах низьких температур:

Телефони "Гарячої лінії" Департаменту з гуманітарних питань міської ради:

Загальні питанняПільчуй Ганна Борисівна, тел.3-26-02;

Дошкільна освітаПопова Юлія Петрівна, тел.3-77-77;