Події

Урок гуманного ставлення до тварин

3 жовтня 2019 року в КЗ СЗШ №4 ім.А.С.Макаренка відбувся єдиний урок "Гуманне ставлення до тварин".

Фотозвіт

 Зустріч з учасниками бойових дій

26 вересня в КЗ СЗШ № 4 ім.А.С.Макаренка (директор Клімова Н.А.) відбулась зустріч з представниками бойових дій на сході України та родичами загиблого героя та випускника нашої школи Удовицького Ігоря Миколайовича. Мир нам дається дуже дорогою ціною: життям найкращих синів і доньок України. Та їхній подвиг в ім’я нашого мирного життя – незабутній. Ми будемо свято оберігати , завжди цінувати та леліяти пам'ять про наших героїв. Дуже дякуємо вам за мирне небо над нашими домівками.

Фотозвіт

 

 Дні сталої енергії

12 вересня в КЗ СЗШ № 4 ім.А.С.Макаренка (директор Клімова Н.А.) у рамках відзначення Днів сталої енергії був проведений ряд заходів, а саме: години спілкування , виставки літератури в бібліотеці та зустрічі з агітбригадою Енергетичного коледжу, котрі розповіли про технології використання сонця для власних потреб та поділилися досвідом у сфері енергоефективності.

Фотозвіт

 

 

Олімпійський тиждень

Осінь радує не тільки сонячними та теплими днями, але й цікавими святами. У рамках олімпійського тижня в КЗ СЗШ № 4 ім.А.С.Макаренка (директор Клімова Н.А.) було проведено урочисте відкриття спартакіади  та спортивно-родинне свято , які  були присвячені  Дню фізичної культури і спорту. Учні, їх батьки та вчителі гарно провели час , беручи участь у естафетах, динамічному воркауті, конкурсі малюнків на асфальті та грі-квесті.  За активну участь і батьки, й учні отримали грамоти й солодощі.   

Фотозвіт

 

  

«Ми молоді, а значить сильні! Ми молоді, душею вільні!» -

під таким гаслом в КЗ СЗШ №4 ім. А.С. Макаренка був проведений профорієнтаційний захід представниками КЦППРК. Глядачі були зачаровані та вражені яскравістю, креативністю та динамічністю подачі корисної інформації у формі музично – розважальної програми. Консультант Центру зайнятості запропонувала учням пройти онлайн-тести щодо дослідження професійних інтересів і цінностей та соціально – психологічних професійно-значущих факторів при виборі професії. 

Фотозвіт

 

 Відвідини Центру соціально-психологічної реабілітації дітей

В рамках акції «Твори добро, бо ти людина!» учні КЗ СЗШ №4 ім.А.С.Макаренка вже четвертий рік поспіль відвідують вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Кам’янської міської ради. Учні 6, 10, 11 класів створили справжнє свято, на якому дітлахи отримали купу подарунків: смаколики, постільну білизну та м’які іграшки власного виготовлення. 

Фотозвіт

 

 Тренінг "Діалог і перспектива миру"

Сонячна погода налаштовує на плідну співпрацю! 9 квітня 2019 року в атмосфері активності та невимушеності в КЗ СЗШ №4 ім.А.С.Макаренка (директор Клімова Н.А.) м.Кам’янське відбувся тренінг для вчителів «Діалог і педагогіка миру» під керівництвом професора кафедри публічного управління та права КЗВО «Дніпропетровська академія неперервної освіти» Романенко К.М. Під час тренінгу вчителі набули навичок медіації з метою запобігання конфліктних ситуацій

Фотозвіт

  

 Педагогічна рада 

1 квітня 2019 р. на базі КЗ СЗШ №4 ім.А.С.Макаренка відбулося засідання педагогічної ради з теми «Інтеграція навчання, як засіб забезпечення системних знань учнів початкових класів з різних галузей науки в Концепції Нової української школи» за участю  Полторакіної Н.Ю., директора, Грицан С.О., методиста СНВК №5 «Дніпряночка» та  Швайгерт Н.І., завідуючої ДНЗ №3 «Планета дитинства».

Для налаштування на позитивний початок роботи почали з невід’ємної  частини НУШ - ранкової зустрічі.

Фотозвіт

Питання про фізичне виховання в школі

На засіданні педагогічної ради 01.04.19 в КЗ СЗШ №4 ім.А.С.Макаренка розглядалося «Формування предметних компетентностей на уроках фізичної культури»,  які спрямовані на розвиток і соціалізацію особистості учнів, формування у них національної самосвідомості, загальної культури, екологічного стилю мислення і поведінки, творчих здібностей, дослідницьких і життєзабезпечувальних навичок, здатності до саморозвитку й самонавчання в умовах глобальних змін і викликів.

Фотозвіт

Атестація в КЗ СЗШ №4 ім.А.С.Макаренка

 

 

 13.02.19 в КЗ СЗШ № 4 ім.А.С.Макаренка була проведена зустріч із представником міської організації  «Союз ветеранів Афганістану», полковником у відставці - Федоренком Василем Григоровичем.

Упродовж зустрічі були висвітлені основні факти про війну в Афганістані. Затамувавши подих, учні слухали прості, скромні розповіді воїна-афганця про страшну війну, цікаві спомини про труднощі, котрі траплялись на шляху захисників. Знайомство з воїном-інтернаціоналістом викликало почуття поваги до подвигів ветеранів Афганістану.

Василь Григорович вручив педагогічному колективу подяку міської організації «Союз ветеранів Афганістану» за багаторічну діяльність, спрямовану на патріотичне виховання молоді та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Фотозвіт

 

 

 День безпечного Інтернету в школі

05.02.19 з нагоди Дня безпечного Інтернету в КЗ СЗШ №4 ім.А.С.Макаренка було проведено урок з інформатики у 9 класі «Інтернет. За та Проти» (вч. Віннік О.І.). На цьому уроці учні не просто пригадали етикет та правила роботи в Інтернеті, але і пригадали небезпеки, які на них можуть чекати на просторах Всесвітньої мережі.

На ситуаціях, взятих з життя, учні вчилися розрізняти види булінгу, а саме кібербулінгу, який зараз дуже розповсюджений серед підлітків. Активно обговорюючи між собою подані події, учні приходили до висновків, як треба було чинити в тому чи іншому випадку, надавали поради по униканню булінгу героям ситуацій.

Наприкінці заходу учням були вручені сертифікати та дипломи, отримані ними за участь у Всеукраїнському онлайн-конкурсі «Безпечний Інтернет».

Фотозвіт

 

 

04.02.19 в КЗ СЗШ №4 ім.А.С.Макаренка відбулась розширена педрада "Запобігання і протидія насильству і булінгу" з участю батьків та старшокласників.

на педраді виступила директор школи Клімова Н.А. з доповіддю про нове законодавство стосовно булінгу в школі. Практичний психолог Бондаренко Н.В. ознайомила з профілактичними заходами по попередженню булінгу в школі. Учасники педради були об’днані в 4 групи і у дискусійному форматі розробили основні права та обов’язки учнів у школі. Після жвавого обговорення педрада затвердила кодекс учня.

фотозвіт

 

1 – 2 лютого 2019 в місті Дніпро відбувся захист науково-дослідницьких робіт МАН (ІІ етап).

Захід відбувся в приміщенні Дніпропетровського Державного Університету Внутрішніх Справ. На учасників та їхніх вчителів чекали комфортні умови та доброзичлива атмосфера.

Учениця КЗ СЗШ №4 ім.А.С.Макаренка Ткаченко Уляна гідно представила наше місто та посіла ІІІ місце в захисті науково-дослідницьких робіт з правознавства (науковий керівник вчитель історії та правознавства Плетенець М.О.). В своїй роботі «Правовий та соціальний захист дітей від насильства в Україні» Ткаченко Уляна яскраво розкрила цю проблему та висловила власні рекомендації.

Адміністрація школи та учнівський колектив щиро вітають Уляну з перемогою!

фотозвіт

 

31.01.2019 на базі КЗ СЗШ №4 ім. А.С. Макаренка була проведена педагогічна вітальня «Творчість у кожному з нас». Учні 6-А класу (кл. кер. Полякова Г.І.) продемонстрували свої захоплення, вміння та таланти присутнім на заході вчителям і батькам. Всі учасники  заходу отримали цілу гаму позитивних емоцій.

 

Фотозвіт

 

Герої Крут

Сьогодні, 29.01.2019 в КЗ СЗШ №4 ім.А.С.Макаренка відбувся позакласний захід "Герої Крут - борці за Соборну Україну". 

Захід був насичений відеохронікою, документами сторічної епохи. Учні підготували вірші та повідомлення з переконливими історичними фактами про героїзм крутян та їхніх нащадків: учасників "Революції на граніті" (серед яких був випускник нашої школи Олег Барков), учасників Революції гідності та воїнів АТО. 

Багато учнів прийшли у вишиванках та з елементами національної символіки. Учні глибоко прониклись героїзмом своїх ровесників. 

В кінці заходу пролунав державний гімн.

Слава Україні! Героям слава!

Фотозвіт

 

 

До відзначення 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в  школі було проведено наступні заходи:

 

22.01.2019  - єдиний урок «Однині є єдина незалежна Україна», присвячений Дню Соборності України, на якому висвітлювалися факти про історичні події, які передували підписанню Акта Злуки;

22.01.2019 – виступи лекторської групи, сформованої з учнів 11 класу;

23.01.2019 -  пізнавальна гра "Я люблю Україну" для учнів 8-9 класів. У цьому заходi школярi показали свої знання про Україну та її визначні місця, продемонстрували iнтелектуальнi здiбностi, творчий потенцiал та неухильну жагу до знань про добу козацтва та її визначні постаті. 

Фотозвіт 

Наша гордість на МАН-2019

18 вихованців КЗ СЗШ №4 ім. А. С. Макаренка прийняли участь  у І (міському) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН на базі КЗ «Технічний ліцей №1 ім. А. Лігуна». З них – 13 призових місць, 11 – з рекомендаціями  на участь у обласному етапі!

 Вітаємо наших переможців та наукових керівників!

Секція «Сучасні біотехнології»: Кізенко Вікторія (11 клас) – І місце, Ткаченко Уляна (11 клас)  – І місце, Коржунова Олександра (11 клас)  – ІІ місце, Лісовець Микита (9 клас) – ІІ місце, Комарь Марія (9 клас)  – ІІІ місце;

Секція «Зарубіжна література»: Бабенко Карина (10 клас) – І місце, Курисько Анастасія (10 клас)  – ІІІ місце, Лук’янова Вікторія (10 клас)  – ІІІ місце;

Секція «Історичне краєзнавство»: Хоценська Валерія (10 клас) – ІІ місце, Курисько Анастасія (10 клас)  – ІІІ місце;

Секція «Правознавство»: Ткаченко Уляна  (11 клас) – І місце;

Секція «Фізика»: Сапицька Олександра (10 клас)  – ІІІ місце;

Секція «Комп’ютерне моделювання»: Чекрижова Анна (9 клас)  – ІІІ місце.

 

 

 

  

Новорічне відлуння дитячих сердець!

        Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій - з такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято.
        Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік приніс лише гарний настрій, міцне здоров'я, добробут у кожну родину… Адже усі люди, особливо діти - мрійники. Кажуть, якщо на Новий рік загадати бажання, воно обов'язково здійсниться.
        Не обминув радісний, святковий та феєричний настрій і комунальний заклад «Середня загальноосвітня школа № 4 ім. А.С. Макаренка».Коли діти дорослішають, дуже важливо зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються кожну секунду. Учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками та веселим хороводом навколо новорічної ялинки. 
        Напередодні канікул у нашій школі відбулися Новорічні ранки для учнів початкової школи, учнів 5-7 класів та учнів 8-11 класів. Діти отримали багато незабутніх вражень та позитивних емоцій, показали свої таланти під час виступів, проявили увагу, спритність, ерудованість у конкурсах та вікторинах.
        Сподіваємось, що цей святковий настрій у дітей залишиться надовго!

 Фотозвіт

 

Випускники КЗ СЗШ №4 ім.А.С.Макаренка завітали до школи.

Шевчук Артур (випуск 2018р.), курсант І курсу Національної академії внутрішніх справ м. Києва, та Прокопчук Олексій (випуск 2015р.), курсант ІІІ курсу Одеського державного університету внутрішніх справ, зустрілися з учнями з метою професійної орієнтації. Вони ознайомили з роботою своїх навчальних закладів, умовами вступу.

Випускники наголосили на потребі навчання в школі на високому рівні з метою гарної здачі ЗНО та зваженого вибору майбутньої професії.

Старшокласники з цікавістю слухали та задавали питання щодо деталей навчання та дисциплінарними вимог в закладах.  

          Шевчук Артур, який в шкільні роки був екскурсоводом в шкільному музеї, з задоволенням провів з Горяіновою Тетяною (випуск 2018р.) екскурсію для молодших учнів. 

Фотозвіт

  

Відповідно до Положення про Всеукраїську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру "Сокіл" ("Джура") 6-7 грудня 2018 р. у навчальному закладі були проведені такі заходи: 

- парад козачат (1-4кл.);

- посвята у джури (5-7 кл);

- козацькі розваги (8-11 кл).

Козачата 1-4 кл. набували знання, уміння і навички, необідні майбутньому захиснику Вітчизни, формували такі якості як доброзичливість, сміливість, рішучість, наполегливість.
Джури 5-7 кл. та козаки 8-1 кл. вдосконалювали свої вміння, формували так якості як рішучість, сміливість, наполегливість. Учні активно проявляли свої акторські та ораторські таланти, навички працювати в команді.

Парад козачат Фотозвіт           Козацькі розваги Фотозвіт

В рамках вшанування річниці пам’яті людей, загиблих під час Голодомору 1933-1934рр. було проведено просвітницьку роботу для учнів школи. Лекторська група провела ознайомлення з передумовами, протіканям та наслідками страшних подій цих років.

Фотозвіт

В рамках акції "Молодь за здоров’я" був проведений конкрс малюнків серед учнів 2-5 класів на тему "Вогонь: друг чи ворог?"

 

 Напередодні святкуванння Дня української мови та писемності (9 листопада) вихованці дошкільного закладу №3 "Планета дитинства" завітали до шкільної бібліотеки КЗ СЗШ №4 ім.А.С.Макаренка на екскурсію "Зростаємо разом з книгою".

Бібліотекар: Н.Є.Здор

 

 Заходи, присвячені відзначенню 100-річчя В.О.Сухомлинського

1. Бібліотечний урок "Людина починається з добра" (2-А клас);
2. Виховна година "Людина починається з добра" (1-4 класи);
3. Виховна година "Людина починається з любові" (5-11 класи).

 

В рамках військово-патріотичної акції "Захистимо країну разом!" 12 квітня 2018 р. учні 7 класу КЗ СЗШ №4 ім. А.С. Макаренка зустрілись з представниками громадської організації "Патріот - 2015"

 Фотозвіт

 

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15.02.2018 в День вшанування учасників бойових дій на території інших держав була проведена єдина виховна година для учнів 5 - 11 класів.

Фотозвіт 

 

 

Свято Закоханих в КЗ СЗШ №4 ім.А.С.Макаренка!

14.02  в 4-й школі відбувалася справжня феєрія кохання.

Справжній аншлаг був у шкільному РАГСі. Адмінстратори не встигали розписувати бажаючих. Шкільні Купідони  збили свої крильця розносячи пошту кохання, так багато було листівок.  

Бажаючі скріпити свою дружбу могли зробити це за допомогою реєстраторів Служби Дружби.

Також учні школи могли насолоджуватись святковою дискотекою!

  Свято пройшло цікаво і весело!

Вітаємо всіх зі сятом!

Детальний фотозвіт можна продивитися тут

 

Картинки по запросу з новим роком 2018

 

Картинки по запросу день святого миколая 

 

День Захисника Вітчизни в КЗ СЗШ №4 ім.А.С.Макаренка 6 грудня 2017 року

  • конкурс вітальних листівок (5 - 7 класи);
  • спортивно-патріотичний захід "Козак-квест" (9 - 11 класи)

Учасникам були запропоновані  в рамках заходу конкурси, під час яких учні 9-11 класів різнопланово показали себе як представників талановитої, ерудованої, спортивної молоді:

- конкурс патріотичної пісні;

- історичний конкурс, де учні відповідали на питання стосовно козацької доби, Запорізької Січі та ін.;

- спортивні естафети.

Фотозвіт 

 

 28 квітня 2017 року відбувся

 міський турнір з футболу серед юнаків та дівчат 2005 - 2006 р.н.

пергелянути фото

Вітаємо шкільну команду і тренера Оданця В.І. з ІІ місцем!

переглянути фото

 

 

 

Твори добро, бо ти – людина!

Учні 10-11 класів КЗ СЗШ №4 ім. А.С. Макаренка під керівництвом вчителя технологій Носкової Л. П. вирішли провести благодійну акцію «Промінчик доброти» та 17.04.2017 р. відвідали КЗ «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» КМР, щоб подарувати дітям власноруч створену постільну білизну та в'язаний одяг, печені смаколики, іграшки і предмети для дитячої творчості. Але найголовніше в цих поїздках - спілкування з дітьми. Адже для дитини (при безумовній необхідності солодощів, одягу та іграшок) найважливіше - це справжня дружба і відчуття того, що світ старших друзів не відвернувся від них у своїй жорстокості і байдужості.

Отображается файл "DSC01568.JPG"Отображается файл "DSC01572.JPG"

 

Щастя складається з дрібниць! Насправді, ніяка криза не може перешкодити нам бути поруч з тими, хто вірить, любить, чекає і потребує нашої допомоги.

Даруйте радість, панове, незалежно від того, хто поруч з вами. Повірте, світ стане кращим!

Учениця 10 класу Данилова Марія

 

 

 

 11 квітня 2017 року - фінал конкурсу "Віват талант!", номінація "Вокал". 

Вітаємо ученицю 8А класу Хоценську Валерію, володарку гран-прі в міському конкурсі вокалу "Соловейко - 2017" та велика подяка музичному керівнику Арістову О.А.!!!

    

 

В КЗ СЗШ №4 ім. А.С.Макаренка пройшов тиждень екологічного виховання.

В рамках тижня 10 клас випустив листівку до Дня довкілля.

Учні 5 - 7 класів прийняли участь у конкурсі малюнків "Зробимо Україну чистою разом!"

 

Учні 8-10 класів були задіяні в екологічному квесті "Краса природи"

 

 

Вітаємо шкільну команду з волейбола!

За підсумками проведення першості міста з волейболу серед команд юнаків та дівчат загальноосвітніх шкіл у 2016-2017н.р.:

  • Команда юнаків у віковій групі 2003 р.н. - ІІІ місце;
  • Команда юнаків у віковій групі 2000 р.н. - ІІ місце

   

 

 
 
 
В  рамках проведення заходів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні було проведено:
  • інформаційні хвилинки (всі класи),
  • уроки мужності (5-11 кл.);
  • педагогічна вітальня в10 класі "Герої для нас, як приклад!" (Вишницька О.В.)
 

Свято Закоханих в КЗ СЗШ №4 ім.А.С.Макаренка!

14.02  в 4-й школі відбувалася справжня феєрія кохання.

Справжній аншлаг був у шкільному РАГСі. Адмінстратори не встигали розписувати бажаючих. Шкільні Купідони  збили свої крильця розносячи пошту кохання, так багато було листівок.  Також учні школи могли насолоджуватись святковою дискотекою!

  Свято пройшло цікаво, весело, невимушено!

Вітаємо всіх зі сятом!

Картинки по запросу з днем закоханих

 

 

13.01.2017 року на другому поверсі відбудуться новорічні дискотечні перерви!

 

Готуємось до конкурсу  новорічних ялинок з підручних матеріалів!

 

 

"Міс Осінь - 2016" 

          10 листопада 2016 року відбувся щорічний конкурс "Міс Осінь". Участь прийняли 10 учениць 5 - 8 класів.  Суворе журі було вражене  красою, розумом і талантами наших конкурсанток.

       Вітаємо Попову Марію, ученицю 8-Б класу з перемогою!

 

 

 

 

08 листопада 2016 року команда СЗШ 4 м. Камянського взяла участь в 2-му етапі турніру з волейболу серед школярів «UNICEF Volleyball Cup», який відбувся в місті Дніпро на базі СЗШ 45

Змагання відбулися при підтримці Міністества освіти Украіни, департамента освіти і науки ДніпроОДА. 

У змаганнях під егідою Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) взяли участь збірні шкіл, які здобули перемогу в першому етапі Дніпропетровськоі області . Так Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та департамент освіти і науки ДніпроОДА реалізують спільний проект «Посилення соціальної згуртованості та інтеграції переселенців у Східній Україні». 
 До 2 етапу змагань війшли  команди міст та районів Дніпропетровськоі області. Учні СЗШ № 4 м. Камянського посіли четверте  місце серед 8 найкращих команд.
 
 

 

 Ми теж граємо у "Сокіл - Джура"!

        Нещодавно стадіон КЗ СЗШ  №4 ім.А.С.Макаренка став схожий на яскраве наметове місто! Це на базі нашої школи відбулося відкриття Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сокіл-Джура".

        Учні навчальних закладів міста змагалися у таких конкурсах, як "Візитівка рою", "Таборування" та інші! Після урочистого відкриття гри відбувся парад роїв з хоругвами, що розвивалися на вітрі! Кожна команда - рій представляв свій заклад, свій табір і улюблену страву рою (хто - піснею, хто- віршем, хто - прозою). Також, окрім своїх талантів, учасникам довелося проявити і ерудованість, адже на них ще чекав конкурс знавців історії козацтва.

        В цілому, день пройшов дуже цікаво! Наші козаки - Мамаївці гідно представили наш заклад!

Вітаємо команду "Мамаївці" з дебютом у грі!
 
 
 
З метою попередження правопорушень в КЗ СЗШ №4 ім. А.С. Макаренка відбулась зустріч працівників кримінальної міліції з вихованцями 9-11 класів за темами :  «Злочин і кара», на якому було надавали корисну інформацію стосовно попередження підліткової злочинності старшокласникам. Учні були проінформовані про покарання злочинів, про  кримінальні випадки із життя їх однолітків.  
 
 

 

 

Міська науково-практична конференція

"М.Амосов – лікар, вчений, громадський діяч"

 

        27 листопада 2013року на базі КЗ СЗШ №4 ім.А.С.Макаренка відбулася міська науково-практична конференція присвячена 100-річчю великого кардіохірурга М.М.Амосова. 

Конференція була проведена для учнів медичних класів, вчителів біології, основ здоров'я, викладачів медичного училища та їх студентів.

На конференції були присутні   доповідачі

1.    “Кардіологічна служба міста Дніпродзержинська”, Борощук Володимир Олександрович, завідуючий відділенням кардіореанімації та інтенсивної терапії КЗ “Дніпродзержинська міська лікарня швидкої медичної допомоги ДОР

2.    “Поєднання медицини та кібернетики в діяльності М.М.Амосова”  Чеченіна Світлана Омелянівна, лікар-терапевт  КЗОЗ “Центру первинної медико-санітарної допомоги №1”

3.    “Дитяча кардіологія та профілактика серцево-судинних захворювань в дитячому та підлітковому віці”,  Курдюк Світлана Віталіївна, дитячий лікар-кардіоревматолог КЗОЗ “Центр первинної медико-санітарної допомоги №3”

4.    “Досягнення українських кардіологів очима делегата XIV Національного конгресу кардіологів України”, Манько Ліна Миколаївна, лікар-терапевт КЗОЗ “Центр первинної медико-санітарної допомоги №1”

5.    “Великі особистості в медицині та науці України”, Шаторна Віра Федорівна, викладач кафедри біології Дніпропетровської медичної академії, доктор біологічних наук, член національної академії наук

6.    “Філософія здоров'я Миколи Амосова”, Мікулак Наталія Михайлівна, доцент кафедри філософії і культури здоров'я Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат філософських наук

7.    “Поєднання професійних та особистісних якостей в особі медичного працівника”, Якубович Наталія Олександрівна, голова циклової методичної  комісії, викладач терапії Дніпродзержинського медичного училища

8.    “М.М.Амосов – громадський діяч”, Коник Лариса Олександрівна, лікар НВО-ліцею НІТ 

9.    “Зміцнення здоров'я та профілактика серцево-судинних захворювань школярів засобами фізичної культури”, Андрющенко Тетяна Георгіївна,  керівник міського методичного об'єднання вчителів фізичної культури, вчитель фізичної культури КЗ “Середня загальноосвітня школа №23”.

 

«Злочин і кара: азбука криминального права»  

 

  

 

 
 
З метою попередження правопорушень в КЗ СЗШ №4 ім. А.С. Макаренка відбулась зустріч працівників соціальних служб з вихованцями 5-11 класів за темами :  «Злочин і кара: азбука кримінального права», на якому запрошені гості надавали корисну інформацію стосовно попередження підліткової злочинності старшокласникам. Учні були проінформовані про покарання злочинів, про  кримінальні випадки із життя їх однолітків. А також було обговорено права дітей та їх реалізацію в суспільстві.

 

 

 

 

 

З метою виховання підростаючого покоління на прикладах солдатського героїзму, утвердження високих моральних цінностей та громадської свідомості в КЗ СЗШ №4 ім. А.С.Макаренко пройшов виховний захід на тему: «Простим героям-честь і слава», присвячений 24-й річниці виводу радянських військ з Афганістану.

            

На заході були присутні воїни-інтернаціоналісти: випускник школи Заплюй Валерій Федорович, Здор Сергій Іванович, Іванов Віктор Павлович. Вони ознайомили учнів із трагічною сторінкою нашої історії – війною в Афганістані.

У своїй розповіді розширили знання школярів про бойові дії в цій державі. А також націлили учнів на відповідальне ставлення та повагу до воїнів та матерів, сини яких загинули на війні. Сформували у школярів почуття мужності,  патріотизму, любові до Батьківщини.