Публічна інформація

Школа сьогодні

КЗ СЗШ №4 ім.А.С.Макаренка - загальноосвітній навчальний заклад біотехнологічного профілю з поглибленим вивченням біології, хімії, екології. Забезпечує загальноосвітню та профільну підготовку, яка відповідає професійній спеціалізації факультетів вищих навчальних закладів біологічного та медичного профілю.

Навчання у школі ведуть висококваліфіковані штатні вчителі та сумісники - викладачі Камянського медичного коледжа.

Статут закладу

Структура органів управління

Ліцензія закладу

Свідоцтво про атестацію навчального закладу

Ліцензований обсяг і фактична кількість осіб, які навчаються

Відомості про кількісні та якісні показники кадрового забезпечення освітньої діяльності у сфері загальної середньої освіти (додаток №29 до ліцензійних умов)

Відомості про кількісні та якісні показники матеріально-технічного забезпечення освітньої діяльності у сфері загальної середньої освіти (додаток №30 до ліцензійних умов)

Відомості  про навчально-методичне та інформаційне забезпечення освітньої діяльності у сфері загальної середньої освіти (додаток №31 до ліцензійних умов)

Приорітетні напрямки роботи школи

Мова навчання - українська

Умови для навчання осіб з особливими потребами.

Станом на 01.02.2019 р. вакантні посади в закладі відсутніПрацівники приймаються за результатами співбесіди.

Публічний звіт директора школи за 2017-2018 н.р.

Результати моніторингу навчальних досягнень учнів 2017-2018н.р. та І семестр 2018-2019 н.р. (загальний)

Результати моніторингу навчальних досягнень учнів 2017-2018 н.р. (за предметами)