Відстеження заяв на зарахування

Список поданих заяв

на зарахування до складу учнів перших класів

КЗ "Середня загальноосвітня школа №4 ім.А.С.Макаренка"  КМР 209-2020 н.р.


 

 

Прізвище дитини

Дата подання заяви

Статус заявки

1.             

 

Коваленко

13.09.2018

Територіальна приналежність

2.             

 

Іваницька

14.09.2018

Територіальна приналежність

3.             

 

Новікова

25.09.2018

Територіальна приналежність

4.             

 

Кириченко

27.09.2018

Територіальна приналежність

5.             

 

Білокрис

02.10.2018

Територіальна приналежність

6.             

 

Закацола

02.10.2018

Територіальна приналежність

7.             

 

Овчаренко

03.10.2018

Територіальна приналежність

8.             

 

Сапронова

05.10.2018

Територіальна приналежність

9.             

 

Пілянська

08.10.2018

Територіальна приналежність

10.       

 

Батова

09.10.2018

Територіальна приналежність

11.       

 

Литвиненко

12.10.2018

Територіальна приналежність

12.       

 

Головко

17.10.2018

Територіальна приналежність

13.       

 

Омельченко

17.10.2018

Територіальна приналежність

14.       

 

Борисенко

17.10.2018

Територіальна приналежність

15.       

 

Чигрик

22.10.2018

Територіальна приналежність

16.       

 

Савін

05.11.2018

Територіальна приналежність

17.       

 

Дрозденко

05.11.2018

Територіальна приналежність

18.       

 

Єфанов

07.11.2018

Територіальна приналежність

19.       

 

Семенов

09.11.2018

Територіальна приналежність

20.       

 

Антонюк

13.11.2018

Територіальна приналежність

21.       

 

Зеленська

14.11.2018

Територіальна приналежність

22.       

 

Вінниченко

15.11.2018

Територіальна приналежність

23.       

 

Геращенко

15.11.2018

Територіальна приналежність

24.       

 

Котляренко

21.11.2018

Територіальна приналежність

25.       

 

Лебедєв

23.11.2018

Територіальна приналежність

26.       

 

Сидоренко

05.12.2018

Територіальна приналежність

27.       

 

Тимофеєв

07.12.2018

Територіальна приналежність

28.       

 

Кириченко

13.12.2018

Територіальна приналежність

29.       

 

Галіцина

17.12.2018

Територіальна приналежність

30.       

 

Кошак

17.12.2018

Територіальна приналежність

31.       

 

Засядько

14.01.2019

Територіальна приналежність

32.       

 

Плетньов

16.01.2019

Територіальна приналежність

33.       

 

Чікішев

22.01.2019

Територіальна приналежність

34.       

 

Чуйко

29.01.2019

Територіальна приналежність

35.       

 

Стецюк

30.01.2019

Територіальна приналежність

36.       

 

Григорчук

31.01.2019

Територіальна приналежність

37.       

 

Морозовський

31.01.2019

Територіальна приналежність

38.       

 

Роденкова

08.01.2019

Територіальна приналежність

39.       

 

Перевертайло

13.02.2019

Територіальна приналежність

40.       

 

Дума

13.02.2019

Територіальна приналежність

41.       

 

Огли

14.02.2019

Територіальна приналежність

42.       

 

Огли

14.02.2019

Територіальна приналежність