Спортивні досягнення

2020-2021

Учениця 6-А класу Продан Софія - переможець II (міського) етапу  (середня вікова група 11 років і старше)

Всеукраїнського конкурсу малюнків «Олімпійський рух: історія та сьогодення» серед ЗЗСО міста (керівник Тонкогог Г.П.).

Робота рекомендована на участь в III (обласному) етапі.

Шкільна команда зайняла

8 місце в міському

етапі Всеукраїнської

військово-патріотичної

гри  «Сокіл» («Джура»).

Спартакіада 2020

У сонячний осінній день 10.09.2020 у КЗ СЗШ №4 ім.А.С.Макаренка (директор Клімова Н.А.) пройшло щорічне Свято відкриття шкільної спартакіади, присвячене Дню фізичної культури і спорту.

Учні школи взяли участь у спортивних естафетах, малювали на асфальті на тему "Ми за спорт!", створювали колажі "Ми - олімпійці!", брали участь у квесті під девізом "Спорт, здоров’я та краса". У ході змагань діти із великим задоволенням пригадували пісні на спортивну тематику, згадували відомих спортсменів, змагалися у спритності та кмітливості. Усюди звучав дитячий веселий сміх. Цей день надовго запам’ятається нашим учням.
Всі заходи проводилися з дотриманням соціальної дистанції та протиепідемічних вимог.