Громадянське виховання

У 2022 – 2023 н.р. наш заклад є учасником науково-дослідної роботи обласного  рівня  «Розвиток громадянських компетентностей в умовах закладів загальної середньої освіти»

Підвищення рівня громадянської компетентності учнів та їх громадянської активності шляхом упровадження науково й експериментально обґрунтованого дидактико-методичного і навчального забезпечення навчально-виховного процесу в загальноосвітній школі. Створення демократичного освітнього середовища у навчальному закладі на основі упровадження принципів

Мета дослідження полягає у підготовці учасників освітнього процесу навчального закладу до впровадження нових парадигмальних підходів, що забезпечать формування громадянських компетентностей учнів завдяки наданому дидактико-методичному та навчальному забезпеченню.

Учасники здобувачі освіти 1- 9 класів.

Посібники