Музей історії освіти міста

 5 жовтня 2011 року у Всесвітній День вчителя в КЗ "СЗШ №4 ім.А.С.Макаренка" відкрився музей історії освіти міста. Перша екскурсія в музеї було проведено для почесних гостей: Сафронова С.О., міського голови, Баштаненко О.М., начальника управління освіти і науки міської ради, Михайлова О.М., голови Ради ветеранів, депутатів міської і районних рад, директорів шкіл, завідуючих дошкільними навчальними закладами, вчителів-ветеранів педагогічної праці, випускників, батьківського комітету, вчителів школи. 
 

                       

 Почесне право перерізати стрічку надано міському голові Сафронову С.О. і директору СЗШ №4 ім.А.С.Макаренка Клімовій Н.А.
 Учасники відкриття оглянули виставку технічних засобів навчання, яка продемонструвала розвиток техніки від рахівниці, фільмоскопів, перших комп'ютерів до сучасних мультимедійних засобів, в ході екскурсії ознайомилися з історією освіти міста з ІІ половини ХІХ століття до сьогодення, історією СЗШ №4, спадщиною А.С.Макаренка.
 

                       

Завідуюча музейною кімнатою - вчитель початкових класів Комарь Світлана Миколаївна. Музей створено за підтримкою і на кошти педагогічного та батьківського колективів СЗШ №4 ім.А.С.Макаренка.

                        

На даний момент в музей історії освіти м.Кам’янськго проведено понад десять екскурсій.

                         

семінар вчителів початкової школи              

                         

запрошені на позакласний захід, присвячений 27-й річниці виводу радянських військ з Афганістану, воїни-інтернаціоналісти

                         

семінар заступників директорів та педагогів-організаторів