Актуальні події закладу

З актуальними подіями та новинами закладу ви можете ознайомитись на нашій сторінці в Фейсбук

Сьогодні до наших першачків завітали фахівці ДСНС разом з інспектором ювенальної превенції Камянського РУП Довгополою Дариною Вадимівною для проведення з дітлахами уроку з безпеки дорожнього руху "Безпека дітей на дорозі".

З малюками обговорили життєві ситуації, пограли в ігри та продемонстрували корисні відео - все для вивчення правил поводження на дорозі.
До речі, з 1 вересня 2019 року в Україні на законодавчому рівні ввели правило, що зобов'язує молодших школярів носити світловідбиваючі жилети в темний час доби. Таке рішення було прийнято за результатами всеукраїнської Координаційної наради з питань безпеки дорожнього руху, де питання безпеки дітей було одним з головних.

Дітлахи під час уроку засвоїли дуже важливі правила поводження на проїжджій частині вдень, темну пору доби та обов'язковість світловідбивачів у пішоходів. Кожен з учасників освітнього процесу отримав корисний подарунок!

Зробити навчання дітей і пізнавальним, і корисним для їхньої безпеки - можливо!

Сьогодні 01.02.2023 в Гімназії №4 ім.А.С.Макаренка в 4 класах пройшов урок насичений цікавими завданнями та відео за участю представників Червоного Хреста.

Дитина під час такого інтерактивну точно не засумує, а найголовніше - запам'ятає усі правила безпечної поведінки!

Звіт про проведення всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

Традиційно в жовтні на базі гімназії відбулися бібліотечні заходи присвячені до Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом «В НАС ЄДИНА МЕТА – УКРАЇНА СВЯТА, НЕЗДОЛАНА НІКИМ І НІКОЛИ!», який тривав з 1 по 31 жовтня.

У рамках місячника у шкільній бібліотеці відбулися цікаві та змістовні заходи. Здобувачі освіти відвідали низку бібліотечних заходів, найцікавіші: Конкурс «Відгадаймо!», наш український народ, навіть у надзвичайно важкий для нього історичний період, уміє вдало пожартувати. Тож у конкурсі діти показали свою кмітливість у розгадуванні народних українських загадок, у вікторині знайти та надати правильну відповідь, також вміння голосно й виразно прочитати прислів’я та приказки про книгу.

Бібліотечна атмосфера настільки вразила першачків, що деякі учні виявили бажання записатися до шкільної бібліотеки гімназії.

Куточок пам’яті «Пам’ятаємо загиблих, шануємо живих!» присвячений загиблим Героям. Кожен українець і українка пам’ятають і завжди будуть пам’ятати, якою ціною боронили нашу Незалежність і вічно будуть вдячні Захисникам та Захисницям, які віддали найцінніше – своє життя.

Але Герої не вмирають!

Слава Захисникам України!

Слава Україні!

«Це моя Україна, це моя Батьківщина!» Ця книжкова виставка запрошує читачів нашої бібліотеки у подорож по рідній землі. Україна – це твоя Батьківщина. Усі ми громадяни незалежної України, бо живемо на цій землі, знаємо свою співучу українську мову. Спілкуємося, любимо і шануємо своїх батьків, свою землю, рідний край.

Книжкова виставка «Мова – духовний скарб нації», «Барвінкове різноманіття, мови рідної суцвіття» до уваги читачів поряд з найкращими творами художньої літератури представлені книги, сучасних українських письменників які відкривають двері в цікавий світ рідної мови та запрошують читачів до творчості.

До Дня українського козацтва та Дня захисника України, що відзначається  14 жовтня читачам бібліотеки гімназії представлена виставка «Я люблю Україну!», «Степ та воля, козацька доля» присвячена найбільш яскравим постатям Війська Запорізького та історії виникнення козацтва в Україні.

Читачі можуть ознайомитися з книгами, які дозволять зануритись у неймовірну атмосферу славних героїчних часів козацької доби. Не випадково, свято українського козацтва співпадає з Днем захисника України. На виставці експонуються матеріали про подвиги воїнів-захисників, які і сьогодні продовжують героїчні сторінки нашої історії, захищаючи кордони від ворогів.

Інтелектуальна гра-вікторина «Що я знаю про Україну!»

Україна живе у серці кожного українця. Любити, знати історію та звичаї своєї Батьківщини – святий обов’язок усіх її жителів.

Діти з задоволенням відвідали шкільну бібліотеку та поглибили знання про різні куточки України, проявили  вміння висловлювати свою думку, творчі нахили.

З великим бажанням взяли участь у флешмобі під гаслом «Я люблю Україну!»

Бажаємо нам усім миру і до нових зустрічей!

KPMG Global Cyber Day - 2022 у Гімназії №4 ім.А.С.Макаренка

21 жовтня 2022 року під час Всесвітнього Дня кібербезпеки учасники освітнього процесу долучилися до проєкту KPMG Global Cyber Dayініціативияка дозволяє навчати дітей основам кібергігієни та безпечної поведінки в інтернетівключаючи правила поведінки в соціальних мережах та під час онлайн ігорпротидії кібербулінгу.

Під час онлайн-лекцій

Учні молодшої школи дізналися про:

• пошук в інтернеті,
  • кіберзалякування,
  • кіберзагрози (фішинг, викрадення особистих даних/видача себе за іншу особу),
  • онлайн ігри,
  • соціальні мережі та безпеку пристроїв.

Підлітки віком 11–15 років дізналися про:

◾️ кіберзалякування,

◾️ соціальні мережі,

◾️ перегляд вебсторінок,

◾️ онлайн магазини та ігри,

◾️ мережеві програми та кіберзагрози (фішинг, програми-вимагачі, крадіжка особистих даних/видача себе за іншу особу, злом).