Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобутя повної загальної середньої освіти

Умови вступу до навчального закладу

Для реєстрації Ви можете скористатися інтернет-системою «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» (http://school.isuo.org) або у приймальні школи.

Прийом до навчального закладу здійснюється в першу чергу для учнів, що проживають на території мікрорайону школи. Учні, що проживають на інших мікрорайонах  приймаються за тих же умов за наявності вільних місць.

Основна умова - подання наступних документів:

Для майбутніх першокласників:

• заява батьків;
  • копія свідоцтва про народження;
  • довідка про стан здоров'я (медогляд);
  • карта щеплень (форма Ф-063).

Для учнів, які приймаються до інших класів:

• заява батьків;
  • копія доумента, що засвідчує особу (свідоцтво про народження або паспорт);
  • особова справа;
  • довідка про стан здоров'я (медогляд);
  • медична картка учня,
  • карта щеплень (форма Ф-063).

Заяву на зарахування дитини до школи подають батьки або особи, що їх замінюють.

Зразок заяви на зарахування до школи: заява

Мова навчання - українська!

Іноземні мови, які вивчаються в школі:

• англійська - з 1 класу.

Навчання осіб з особливими освітніми потребами

На даний момент умови для навчання осіб з особливими освітніми потребами у закладі відсутні, в зв’язку з кабінетною системою навчання в закладі. Школа забезпечує умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами, які можуть самостійно пересуватись. Для занять з дітьми з особливими освітніми проблемами обладнана за вимогами сучасна ресурсна кімната.

Мережа класів Гімназії №4 ім.А.С.Макаренка на 2021/2022н.р з наявністю вільних місць

Клас (паралель)

Кількість класів